czwartek, 15 stycznia 2015

Testujemy słoiczki HiPP

Jakiś czas temu dostaliśmy z Filipkiem słoiczki z obiadkami i deserkami firmy HiPP do przetestowania. Od razu przystąpiliśmy do degustacji tychże dań. Filipek zjada wszystko ze smakiem, a ja jestem zadowolona i szczęśliwa, że jemu smakuje. Dania mają bardzo oryginalne smaki i połączenia, dzięki czemu nasze dzieci mogą mieć bogatą i urozmaiconą dietę we wszystkie potrzebne im składniki odżywcze. Dla mojego synka jest to ogromnie ważne, bo rośnie w zastraszającym tempie i musimy przykładać szczególną uwagę do tego co zajada. Zdecydowanie najbardziej smakują mu jabłka i banany z biszkoptami.


Zapraszam serdecznie wszystkich rodziców do wzięcia udziału w KONKURSIE :)


Regulamin konkursu:

Zadaniem Uczestników Konkursu jest opublikowanie w czasie trwania Konkursu zdjęcia dziecka z ulubionym produktem HiPP Twojego Maluszka na moim profilu na Facebooku.  Kliknij tutaj ->Świat mimi

Konkurs trwa do 7 lutego 2015 r. do godz. 23:59

Po zakończeniu konkursu, wybiorę z Filipkiem zwycięzcę, a ktoś z Was dostanie paczuszkę pełną prezentów od HiPP :) 

Zachęcam również wszystkie mamy do zapisania się do Klubu Maluszka. Wiążę się to oczywiście z wieloma korzyściami. Korzystanie z porad ekspertów na forum, udział w czatach z lekarzami, dietetykami oraz prowadzenie rozmów z innymi rodzicami. Można również prowadzić swój album i pamiętnik oraz istnieje możliwość otrzymania upominków od HiPP. 
http://klubmaluszka.hipp.pl/
3 komentarze:

 1. Mynjuż wyrośliśmy ze słoiczków, ale też kiedyś korzystaliśmy. Głównie na wyjazdach było to świetne rozwiązanie. Nota bene widać, że synowi naprawdę smakuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt, z tymi słoiczkami to jest ogromna wygoda :) A przyznam się szczerze, że czasami podkradnę trochę synkowi, bo mi też smakują :)

   Usuń
 2. My już do Klubu Maluszka jesteśmy zapisani ;) Ale w konkursie weźmiemy udział - trzeba tylko strzelić fotę :)

  OdpowiedzUsuń